איפור קבוע

סבטלנה סדיקוב, קוסמטיקאית פרא – רפואית מציעה טיפולי קוסמטיקה לגברים המעוניינים לשמור על מראה מעודכן, צעיר ורענן. מעתה, גם אתה יכול ליהנות ממראה צעיר, נאה ואטרקטיבי, בעזרת איפור קבוע מקצועי ובטוח, בקליניקה של סבטלנה הממוקמת במספרת גילי בר בכפר סבא ומציעה טיפולים קוסמטיים שונים ומתקדמים.

מיקרובליידינג

איפור קבוע בשיטת מיקרובליידינג לגבות מאפשר ליצור מראה של גבה מלאה, כאשר האיפור הקבוע מדמה מראה של שערות קטנות המחזירות לגבה את הנפח והמראה המלא שאבדו לה עם השנים. התוצאה היא מראה בריא וטבעי של הגבות, כאשר עין רגילה אינה יכולה לזהות כי מדובר באיפור.

טיפול מותאם אישית

סבטלנה סדיקוב מתמחה בטיפולי קוסמטיקה לגבר המותאמים אישית לצרכיך ובקשותיך. איפור קבוע מקצועי  ישיג תוצאה איכותית שתחזק את תווי הפנים הטבעיים שהיטשטשו עם השנים, מבלי שהמביטים בכם ידעו כי מדובר באיפור. כך תוכלו להדגיש את תווי הפנים המחמיאים שלכם, ולשמר מראה צעיר ואטרקטיבי גם עם חלוף השנים.

לפרגן לעצמך

הינכם מוזמנים לפרגן לעצמכם את האפשרות להיראות במיטבכם, ולהרגיש טוב עם עצמכם ועם המראה שלכם. סבטלנה סדיקוב מציעה לכל אחת טיפולי קוסמטיקה מקצועיים הכוללים איפור קבוע והשבת תווי הפנים שנעלמו, לשמירה על מראה מחמיא ואטרקטיבי. בנוסף, תוכלו ליהנות מעיסויים פרא-רפואיים, להרגעה, הרפיה, שחרור מתחים, חיזוק המערכת החיסונית ועוד. אמנם לא ניתן לעצור את הזמן, אך כיום בהחלט אפשר להילחם בהשפעות שלו על תווי הפנים והמראה החיצוני שלנו.

לפגישת ייעוץ מלאי פרטים:

סגירת תפריט
דילוג לתוכן