טיפולי הבהרה ומולטי ויטמין

טיפולי פנים ומולטי ויטמין נתפסים בקרב אנשים רבים בתור דרך מיוחדת לפינוק חד פעמי, או בתור פריבילגיה שאינה חיונית ושמורה רק לבעלי האמצעים שבינינו. אולם, בעולם שבו אנחנו חיים, טיפולי פנים קבועים הם הרבה מעבר לכך, שכן יש ביכולתם להשפיע הן על המראה והן על הבריאות שלנו מקצה לקצה.

זיהום אוויר, פיח, אבק ותאי עור מתים מצטברים על עור הפנים שלנו באופן יום יומי. זאת עובדה בלתי נמנעת, המהווה חלק בלתי נפרד מאורח החיים המודרני. אין ספק שניקוי יסודי של הפנים בכל בוקר ובכל ערב הם דרך חשובה ונפלאה לשמור עליהם,  אך זה לא תמיד מספיק – שכן גם אנחנו מצחצחים שיניים באופן יסודי, עדיין נלך לרופא השיניים לניקוי מפעם לפעם.

כמו השיניים שלנו, גם עור הפנים שלנו צריך לעבור ניקוי, טיפול ושיקום על ידי מומחים מפעם לפעם כדי לשמר את מראה העור, מצבו וצבעו. טיפולי פנים קבועים משפרים את מראה הפנים גם בטווח הקצר, וגם בטווח הארוך, על ידי חיזוק ושמירה על העור במשך שנים.

טיפול הבהרה לפנים

פיגמנטציה (הכתמים החומים שמופיעים על העור שלנו תוך כדי שאנחנו מזדקנים) היא תופעה רווחת בקרב נשים וגברים כאחד בישראל. כאשר חיים במדינה שבה זיהום אוויר ולכלוך נמצאים בכל פינה, זאת בנוסף לשמש הישראלית הקופחת מרבית ימות השנה, הדרך השכיחה ביותר לטפל בתופעה היא באמצעות טיפול הבהרה לפנים.

טיפולי הבהרה נעים בין תכשירים פשוטים למריחה על העור שניתן לקנות בבית המרקחת ועד טיפולי הבהרה מתקדמים יותר שמבוצעים על ידי מטפלים מקצועיים או רופאי עור. תכשירי ההבהרה מכילים בדרך כלל חומרים המעכבים ייצור מלנין בעור ולעתים ניתן להתאים אותם אישית לסוג העור. בקליניקה של סבטלנה סדיקוב, ניתן לבצע מגוון טיפולי הבהרה המותאמים לכל מטופל בהתאם למצב העור שלו.

טיפול פנים מולטי ויטמין

עור הפנים שלנו זקוק להזנה מתקדמת מפעם לפעם, כך שטיפול פנים מולטי ויטמין יכול לסייע בכך. טיפול פנים מולטי ויטמין משלב פילינג והחדרת ויטמינים בריכוז גבוה לעור במטרה לחדש, לשקם ולהחיות אותו מחדש. מדובר בטיפול אידאלי עבור אנשים בעלי עור חסר ברק, בעל סימני הזדקנות מוקדמים, או עבור מעשנים. טיפול פנים מולטי ויטמין מעניק לעור את המראה הבריא, הזוהר והרענן שאבד עקב נזקי הזמן.

במהלך הטיפול עצמו, מוחדרים לעור ויטמינים בריכוז גבוה, כמו גם נוגדי חמצון מסיסי שומן. כל אלה מגבירים את ייצור הקולגן ומספקים הגנה לתאים כדי לעכב את הזדקנות העור. בזכות קפסולת פילינג המוחדרת לעור, בימים שלאחר מכן העור מתקלף ומתחדש. בקליניקה של סבטלנה סדיקוב כל מטופל ומטופלת מקבל את הטיפול שמתאים לסוג העור שלו, זאת לצד יחס אישי ושימוש במכשור המתקדם ביותר בשוק.

מחפשים טיפול פנים שיצעיר, יחדש וישקם לכם את העור? הנכם מוזמנים לקליניקה של סבטלנה סדיקוב,  הממוקמת במספרת "‘גילי בר" בכפר סבא ומציעה טיפולי יופי לגבר, טיפולי הבהרה וטיפולי פנים מולטי ויטמין.

לפגישת ייעוץ מלאי פרטים:

טיפול יופי | 45 דק'

ניקוי ראשוני, פילינג, ג’ל התפחה, ניקוז קומודונים באמצעות מכשיר אולטרסוניק ומסיכה, עיצוב גבות ושפם במתנה.

טיפול פרא-רפואי אקנה | 90 דק'

ניקוי ראשוני, 2 סוגי פילינג (מכני/ חומצה פרא רפואית), ג’ל התפחה, ניקוז קומודונים במכשיר אולטרסוניק, החדרת קוקטייל בוסטרים (סרום) פרא-רפואיים, עיסוי ידיים ו-2 מסיכות להרגעה וכיווץ העור.

טיפול פרא-רפואי אנטי-אייג’ינ |90 דק'ג

ניקוי ראשוני, 2 סוגי פילינג (מכני/ חומצה פרא רפואית), ג’ל התפחה, ניקוז קומודונים במכשיר אולטרסוניק, תדר גבוה, החדרת קוקטייל בוסטרים (סרום) אנטי-אייג’ינג, שימוש בכשיר קו זהב, עיסוי ידיים ופנים ו-2 מסיכות להרגעת העור.

טיפול הבהרה לעור הפנים | 90 דק'

ניקוי ראשוני, 3 סוגי פילינג, גל התפחה, ניקוז עמוק, פילינג יהלום, מסכה חשמלית עם אור אדום, מסכת הבהרה למשך20 דק', עיסוי פנים.

טיפול חמצן לפנים

טיפול פנים

ניקוז קומודונים

סגירת תפריט
דילוג לתוכן