טיפולי פיגמנטציה

אחד הטיפולים המבוקשים ביותר בישראל הוא טיפול פיגמנטציה ויש לכך לא מעט סיבות. למעשה, יותר מ-90% מהנשים בישראל סובלות מפיגמנטציה באזור הפנים, הקרקפת, החזה, הידיים והמחשוף, ולמרות שלא מדובר בתסמונת שמקושרת ישירות להזדקנות, אין ספק שהיא נוגעת לתחום האנטי אייג'ינג כשמדובר בטיפול. את כתמי הפיגמנטציה אנחנו צוברים לאורך השנים עקב חשיפה לשמש הישראלית הקופחת, אבל גם עקב שינויים הורמונליים, נטילת גלולות למניעת היריון, זיהום אוויר, עישון, אקנה וכדומה.

ישנן עשרות דרכים לטיפול בפיגמנטציה, כאשר סוג הטיפול תלוי בסוג הכתמים, עומקם והפיגמנט שלהם. כתמים קלים ניתן בדרך כלל להסיר באמצעות תכשירי הבהרה המכילים רטינול או חומצות, ואילו כתמים עקשנים יותר לעתים דורשים טיפולים אגרסיביים יותר, כמו טיפולי לייזר. בקליניקה שלי אני מתמחה בטיפולי פיגמנטציה באמצעות מכשור מתקדם ומוצרים איכותיים שמצעירים את העור ומטפלים בו.

היום שלאחר הטיפול

בקליניקה של סבטלנה סדיקוב מדגישים לא רק את חשיבותו של הטיפול עצמו, אלא גם את "היום שאחרי", כלומר, כיצד לשמר את תוצאות הטיפול בצורה הטובה ביותר ולהמשיך להזין את העור באופן יום יומי, כאשר אחד הטיפים החשובים ביותר הוא שימוש במוצרי טיפוח איכותיים ברמה הגבוהה ביותר. מוצרי הקוסמטיקה של החברה היפנית שיסיידו למשל הם מוצרים שסבטלנה משתמשת בהם במהלך הטיפול עצמו, כאשר מומלץ להשתמש בהם גם לאחר הטיפול. מוצרים קוסמטיקה שיסיידו מתמחים בפתרונות טיפוליים לצרכי עור שונים, החל מעור צעיר ובעייתי ועד לאנטי אייג'ינג.

לפגישת ייעוץ מלאי פרטים:

טיפול יופי | 45 דק'

ניקוי ראשוני, פילינג, ג’ל התפחה, ניקוז קומודונים באמצעות מכשיר אולטרסוניק ומסיכה, עיצוב גבות ושפם במתנה.

טיפול פרא-רפואי אקנה | 90 דק'

ניקוי ראשוני, 2 סוגי פילינג (מכני/ חומצה פרא רפואית), ג’ל התפחה, ניקוז קומודונים במכשיר אולטרסוניק, החדרת קוקטייל בוסטרים (סרום) פרא-רפואיים, עיסוי ידיים ו-2 מסיכות להרגעה וכיווץ העור.

טיפול פרא-רפואי אנטי-אייג’ינ |90 דק'ג

ניקוי ראשוני, 2 סוגי פילינג (מכני/ חומצה פרא רפואית), ג’ל התפחה, ניקוז קומודונים במכשיר אולטרסוניק, תדר גבוה, החדרת קוקטייל בוסטרים (סרום) אנטי-אייג’ינג, שימוש בכשיר קו זהב, עיסוי ידיים ופנים ו-2 מסיכות להרגעת העור.

טיפול הבהרה לעור הפנים | 90 דק'

ניקוי ראשוני, 3 סוגי פילינג, גל התפחה, ניקוז עמוק, פילינג יהלום, מסכה חשמלית עם אור אדום, מסכת הבהרה למשך20 דק', עיסוי פנים.

טיפול חמצן לפנים

טיפול פנים

ניקוז קומודונים

סגירת תפריט
דילוג לתוכן